Poznaj nas!

Przedstawiamy osoby, bez których PR ON nie mógłby istnieć. To właśnie zgrany zespół niesamowitych ludzi tworzy PR ON.

Dominika Wabich

Szef Wszystkich Szefów i Prezes Stowarzyszenia.

Nadzoruje pracę wszystkich działów.

Karolina Limanówka

Wiceprezes Stowarzyszenia i Szef Biura Prasowego

Dział zajmuje się publikacją informacji w Mediach. Dba o dobre stosunki medialne oraz o ilość i jakość publikacji. Zajmuje się przygotowaniem i dystrybucją materiałów informacyjnych oraz podejmuje inne inicjatywy medialne. Stanowi bank informacji o Stowarzyszeniu i jego działalności oraz prowadzi monitoring opublikowanych treści.

Aleksandra Czyż

Szef Działu Partnerów

Dział zajmuje się pozyskiwaniem partnerów do współpracy przy projektach. Nawiązuje kontakty ze specjalistami z branży PR i marketingu. Tworzy oferty dla partnerów, przygotowuje i na bieżąco aktualizuje bazy danych.

Ula Dyrcz

Koordynator projektu na Kraków

Absolwentka studiów licencjackich na dwóch specjalnościach: dziennikarstwo 2.0 oraz public relations. Osoba, przy której nazwisku zielona kropka w serwisie Facebook nigdy nie gaśnie a telefon z dostępem do Internetu jest jej nieodłącznym atrybutem. W Stowarzyszeniu PR ON koordynuje prace zespołu Krakowskiego.

Magda Kowalczuk

Szef Działu Graficznego

Absolwentka New Media Art na warszawskiej Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, obecnie studentka na kierunku PR i Marketing Medialny na Uniwersytecie Warszawskim. Odpowiada za szatę graficzną konferencji Włącz się na PR. Gdy akurat nie projektuje, pisze opowiadania, ogląda seriale i podróżuje.

Marysia Cieszkowska

Szef Działu Social Media

Zespół

Wolontariusze I edycji

Możemy działać dzięki zaangażowaniu pełnych energii ludzi, których pasja i chęć poszerzania wiedzy przekłada się na sukces naszych eventów. Dziękujemy, że jesteście z nami!