Gdy grupa młodych, pełnych zapału ludzi wpadnie na wspólny pomysł, nie ma siły, która by ich zatrzymała przed jego realizacją. Nawet jeśli tym pomysłem jest próba podbicia świata…

 

Co powiesz na podbicie PR-owego świata razem z nami?

Stowarzyszenie PR ON powstało z inicjatywy kilku kreatywnych osób, które zapragnęły poszerzać swoje umiejętności w zakresie szeroko rozumianego Public Relations oraz dzielić się nimi z innymi.

Misją stowarzyszenia PR ON jest dbanie o standardy na polskim rynku Public relations i marketingu poprzez szerzenie rzetelnej wiedzy o tych dziedzinach wśród nowego pokolenia PRowców. Promujemy kreatywność i innowacyjność, nie zapominając o etyce tego zawodu. Chcemy przyczynić się do rozwoju polskiej sceny PR poprzez organizację wydarzeń promujących wiedzę o Public Relations na wszelkich jego płaszczyznach.

Jesteśmy organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji „Włącz się na PR”. Już drugi rok z rzędu zbieramy najlepszych prelegentów, żeby zapewnić uczestnikom dawkę wiedzy najwyższych lotów. Poruszamy tematykę public relations, marketingu, nowych mediów oraz employer brandingu.

Włącz się z nami na PR!

To co robimy, tworzymy z pasji

W PR ON stawiamy na jakość i profesjonalizm

Rozwój jest dla ważny. Chcemy cały czas iść do przodu!