Włącz się na PR

Ogólnopolska Konferencja
Włącz się na PR

Już 10 maja 2019 roku, aula Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie wypełni się pasjonatami public relations i marketingu. To wszystko za sprawą II Edycji Ogólnopolskiej Konferencji “Włącz się na PR”, organizowanej przez Stowarzyszenie PR ON.

W tym roku tematem przewodnim  Konferencji będą nowe trendy w Influencer Marketingu oraz rola i znaczenie “Nowych mediów” . Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji najlepszych ekspertów z branży PR i marketingu oraz wziąć aktywny udział w  przebiegu konferencji, za sprawą platformy networkingowej. Ponadto poza częścią wykładową organizatorzy zaplanowali panele dyskusyjne, w których czynny udział wezmą zarówno prelegenci jak i uczestnicy.

Stowarzyszenie stawia sobie za priorytet dbanie o standardy na polskim rynku Public Relations i marketingu oraz szerzenie rzetelnej wiedzy w tych dziedzinach w sposób kreatywny, innowacyjny i profesjonalny. Przejawem takiego działania jest organizacja II edycji Ogólnopolskiej Konferencji  “Włącz się na PR”. Jest to prawdziwa gratka dla miłośników nowoczesnego PRu oraz adeptów tego zawodu.

Zachęcamy do obserwowania profilu Stowarzyszenia PR ON na facebooku, na którym już wkrótce pojawią się pierwsze nazwiska zaproszonych prelegentów oraz tematy ich wystąpień.

Konferencja odbędzie się 10 maja 2019r. w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.

Sprzedaż biletów na wydarzenie rozpocznie się 25 kwietnia 2019 roku o godzinie 10:00 na wydarzeniu oraz na stronie. 

See you soon!

Włącz się na Kraków!

Włącz się na PR!